ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ LED SLIM 6W 6500K Φ120 ΛΕΥΚΟ PLUS
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ LED SLIM 6W 6500K Φ120 ΛΕΥΚΟ PLUS
4,13€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-68500
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ LED SLIM 6W 6500K Φ120 ΛΕΥΚΟ PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου | 18V DC |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 85-265V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.100 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 6W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 90lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 300mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 540lm |
| Watt/ Chip | 0.2W/Chip |
| Κλάση Μόνωσης | Class II |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 32mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Lumen/ Chip | 12lm/Chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.215 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 120mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/40 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Cupower |
| Σύνολο Chip | 30pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +60°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό/Aluminium-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK03 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2-3mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |