ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ LED 6W 360Lm 3000K Φ300Χ1200mm ΡΟΖ-ΧΡΥΣΟ ARTE ILLUMINA PICADILLY
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ LED 6W 360Lm 3000K Φ300Χ1200mm ΡΟΖ-ΧΡΥΣΟ ARTE ILLUMINA PICADILLY
159,30€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227426353
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΑΚΡΥΛΙΚΟ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ LED 6W 360Lm 3000K Φ300Χ1200mm ΡΟΖ-ΧΡΥΣΟ ARTE ILLUMINA PICADILLY
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | PICADILLY |
| Χρώμα Προϊόντος | Ροζ-Χρυσό/Rose Gold |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.900 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 6W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 60Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 110mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 360Lm |
| Watt/ Chip | 0.2Watt/Chip |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 1200mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Lumen/ Chip | 26Lm/Chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 2.100 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | Φ300mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Eaglerise |
| Σύνολο Chip | 30pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +40°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Ακρυλικο/Acrylic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 20000 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0-5Sec |
| Γωνία Δέσμης | 300°° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |