ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ ΚΥΛΙΝΔΡΟΣ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1XGU10 Max 15W Φ65X400mm ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA CYLINDER
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ ΚΥΛΙΝΔΡΟΣ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1XGU10 Max 15W Φ65X400mm ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA CYLINDER
35,70€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227066238
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ ΚΥΛΙΝΔΡΟΣ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1XGU10 Max 15W Φ65X400mm ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA CYLINDER
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | CYLINDER |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 5W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 1400mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.770 |
| Διάμετρος | Φ65mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | White Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο/Aluminium |
| Ντουί Λαμπτήρα | 1XGU10 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK03 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |