ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1XE27 Max 15W Φ360X1380mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA TASSEL
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1XE27 Max 15W Φ360X1380mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA TASSEL
41,80€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227421884
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1XE27 Max 15W Φ360X1380mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA TASSEL
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | TASSEL |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.800 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 15W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 1380mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 20000 |
| Διάμετρος | Φ360mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1,00 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C +40°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο-Ξύλο/Metal-Wood |
| Ντουί Λαμπτήρα | 1xE27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Όχι/No |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |