ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1xΕ27 Max 15W Φ350X1270mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA OGGI
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1xΕ27 Max 15W Φ350X1270mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA OGGI
60,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227421808
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1xΕ27 Max 15W Φ350X1270mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA OGGI
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | OGGI |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.300 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 15W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 1270mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1750 |
| Διάμετρος | Φ350mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C +40°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο/Metal |
| Ντουί Λαμπτήρα | 1xE27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Όχι/No |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |