ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ 3ΦΩΤΟ 3XE27 Max 15W 517X175X1240mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA BRAWCK
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ 3ΦΩΤΟ 3XE27 Max 15W 517X175X1240mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA BRAWCK
46,30€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227422027
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ 3ΦΩΤΟ 3XE27 Max 15W 517X175X1240mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA BRAWCK
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | BRAWCK |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.700 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 3X15W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 517mm |
| Πλάτος | 175mm |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 1240mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 2200 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1,00 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C +40°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο/Metal |
| Ντουί Λαμπτήρα | 3xE27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Όχι/No |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |