ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΥΦΑΣΜΑ 6ΦΩΤΟ 6XE14 ΜΑΧ 8W Φ630X1150mm ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA NOBLE
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΥΦΑΣΜΑ 6ΦΩΤΟ 6XE14 ΜΑΧ 8W Φ630X1150mm ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA NOBLE
131,70€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227424267
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΥΦΑΣΜΑ 6ΦΩΤΟ 6XE14 ΜΑΧ 8W Φ630X1150mm ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA NOBLE
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | NOBLE |
| Χρώμα Προϊόντος | Ασημί/Silver |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3.770 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 6X8W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 1150mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 5280 |
| Διάμετρος | Φ630mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1,00 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C +40°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο-Ύφασμα/Metal-Fabric |
| Ντουί Λαμπτήρα | 6xE14 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |