ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΥΦΑΣΜΑ 1XG9 MAX 10W Φ480mmΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA PIRUETTE
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΥΦΑΣΜΑ 1XG9 MAX 10W Φ480mmΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA PIRUETTE
23,32€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227420511
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΥΦΑΣΜΑ 1XG9 MAX 10W Φ480mmΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA PIRUETTE
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | PIRUETTE |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό Μάτ/Matt White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.400 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 10W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | Φ480mm |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 1000mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.500 |
| Διάμετρος | 480mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο-Ύφασμα-Γυαλί/Metal-Fabric Shade-Glass |
| Ντουί Λαμπτήρα | 1xG9 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |