ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ Ε27 490X1600mmRATTAN ΛΕΥΚΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ARTE ILLUMINA KAI
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ Ε27 490X1600mmRATTAN ΛΕΥΚΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ARTE ILLUMINA KAI
35,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227209086
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ Ε27 490X1600mmRATTAN ΛΕΥΚΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ARTE ILLUMINA KAI
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | KAI |
| Χρώμα Προϊόντος | Κίτρινο-Μαύρο/Yellow-Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2,200 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max15w |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 490mm |
| Πλάτος | 490mm |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 1600mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 2,460 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +'60°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Ραττάν-Μεταλλικό/Rattan-Metal |
| Ντουί Λαμπτήρα | 1xE27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK05 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |