ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ Ε27 D220XH520 RATTAN ΛΕΥΚΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ARTE ILLUMINA KAI
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ Ε27 D220XH520 RATTAN ΛΕΥΚΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ARTE ILLUMINA KAI
26,91€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227209062
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ Ε27 D220XH520 RATTAN ΛΕΥΚΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ARTE ILLUMINA KAI
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | KAI |
| Χρώμα Προϊόντος | Κίτρινο-Μαύρο/Yellow-Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1,100 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max15w |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 220mm |
| Πλάτος | 220mm |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 1720mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,350 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +'60°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Ραττάν-Μεταλλικό/Rattan-Metal |
| Ντουί Λαμπτήρα | 1xE27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK05 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |