ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ Ε27 MAX 60W D500X500 RATTAN ARTE ILLUMINA KAI
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ Ε27 MAX 60W D500X500 RATTAN ARTE ILLUMINA KAI
46,87€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227208911
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ Ε27 MAX 60W D500X500 RATTAN ARTE ILLUMINA KAI
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | KAI |
| Χρώμα Προϊόντος | Φυσικό Ραττάν/Natural Rattan |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.800 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 40W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 500mm |
| Πλάτος | 500mm |
| Ύψος | 500mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.710 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Ραττάν-Μεταλλικό/Rattan-Metal |
| Ντουί Λαμπτήρα | 1xE27 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK02 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |