ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΞΥΛΟ-ΜΕΤΑΛΛΟ 4ΦΩΤΟ 4XΕ27 Max 15W 930X120X1180mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA EDISON
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΞΥΛΟ-ΜΕΤΑΛΛΟ 4ΦΩΤΟ 4XΕ27 Max 15W 930X120X1180mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA EDISON
48,00€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227421525
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΞΥΛΟ-ΜΕΤΑΛΛΟ 4ΦΩΤΟ 4XΕ27 Max 15W 930X120X1180mm ΜΑΥΡΟ ARTE ILLUMINA EDISON
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | EDISON |
| Χρώμα Προϊόντος | Μάυρο-Ξύλο/Black-Wood |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.200 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 4X15W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 930mm |
| Πλάτος | 120mm |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 1180mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.400 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1,00 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C +40°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο-Ξύλο/Metal-Wood |
| Ντουί Λαμπτήρα | 4xE27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Όχι/No |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |