ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΣΧΟΙΝΙ-ΜΕΤΑΛΛΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ Ε27 Max 15W Φ400X1300mm ΜΑΥΡΟ-ΧΑΚΙ ARTE ILLUMINA HELIOS
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΣΧΟΙΝΙ-ΜΕΤΑΛΛΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ Ε27 Max 15W Φ400X1300mm ΜΑΥΡΟ-ΧΑΚΙ ARTE ILLUMINA HELIOS
41,40€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227421662
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΣΧΟΙΝΙ-ΜΕΤΑΛΛΟ ΜΟΝΟΦΩΤΟ Ε27 Max 15W Φ400X1300mm ΜΑΥΡΟ-ΧΑΚΙ ARTE ILLUMINA HELIOS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | HELIOS |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο-Χακί/Black-Khaki |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.400 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 15W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 1300mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1620 |
| Διάμετρος | Φ400mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C +40°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Σχοινί -Μέταλλο/Hemp Rope-Metal |
| Ντουί Λαμπτήρα | 1xE27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Όχι/No |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |