ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΥΦΑΣΜΑ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1XΕ27 Max 15W Φ380XH1500mm ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA SOHO
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΥΦΑΣΜΑ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1XΕ27 Max 15W Φ380XH1500mm ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA SOHO
37,10€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227427183
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΥΦΑΣΜΑ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1XΕ27 Max 15W Φ380XH1500mm ΛΕΥΚΟ ARTE ILLUMINA SOHO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | SOHO |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 15W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 240mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.610 |
| Διάμετρος | Φ380mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1,00 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C +40°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο-Ύφασμα/Metal-Fabric |
| Ντουί Λαμπτήρα | 1xE27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class II |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |