ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΥΦΑΣΜΑ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1XΕ27 Max 15W Φ480X900mm ΜΠΕΖ ARTE ILLUMINA TOSCANY
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΥΦΑΣΜΑ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1XΕ27 Max 15W Φ480X900mm ΜΠΕΖ ARTE ILLUMINA TOSCANY
48,80€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227420672
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΥΦΑΣΜΑ ΜΟΝΟΦΩΤΟ 1XΕ27 Max 15W Φ480X900mm ΜΠΕΖ ARTE ILLUMINA TOSCANY
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | TOSCANY |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπέζ/Beige |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.600 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | Max 15W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ύψος | 900mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.200 |
| Διάμετρος | Φ480mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μέταλλο-Ύφασμα/Metal-Fabric Shade |
| Ντουί Λαμπτήρα | 1xE27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |