ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΛΕΥΚΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ ULTRA SLIM 6W 3CCT 114.5x25x27.5mm 36⁰
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΛΕΥΚΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ ULTRA SLIM 6W 3CCT 114.5x25x27.5mm 36⁰
12,01€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-59531
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΛΕΥΚΟ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗΣ ΡΑΓΑΣ ULTRA SLIM 6W 3CCT 114.5x25x27.5mm 36⁰
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | DC 40V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3CCT(2700-4300-6000Κ) |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.079 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 6W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 80lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 150mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 480lm |
| Μήκος | 114.5mm |
| Πλάτος | 25mm |
| Μέγεθος Chip | SMD3030 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Τύπος Σύνδεσης | Χαλκινο Σημειο Συνδεσης/Copper Spot Connector |
| Ύψος | 27.5mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Μάρκα Chip | Epistar |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.103 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >90 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | HAISRI |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό-Χαλκος/Aluminium-Plastic-Copper |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 36° |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3-4mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Κλάση | Class II |