ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ LED 16W 1260Lm 3CCT(3000-4000-6000K) 800X150mm IP44 ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA BAIN
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ LED 16W 1260Lm 3CCT(3000-4000-6000K) 800X150mm IP44 ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA BAIN
65,30€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227360688
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ LED 16W 1260Lm 3CCT(3000-4000-6000K) 800X150mm IP44 ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA BAIN
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | BAIN |
| Χρώμα Προϊόντος | Ασημί/Silver |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3CCT(3000-4000-6000K) |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.800 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 16W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 80Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 80mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1260Lm |
| Μήκος | 800mm |
| Πλάτος | 320mm |
| Watt/ Chip | 15Watt/Chip |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.70 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 150mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Lumen/ Chip | 5.25Lm/ Chip |
| Μάρκα Chip | Lepusifang |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1180 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/25 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Eaglerise |
| Σύνολο Chip | 240pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Ανοξείδωτο Ατσάλ-Μέταλλο-Αλουμίνιο-Ακρυλικό/Stainless Steel-Metal-Aluminium -Acrylic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000,00 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5Sec |
| Γωνία Δέσμης | 116° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK03 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class II |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |