ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ LED 8W 720Lm 4000Κ 600X65mm IP44 ΜΠΡΟΝΖΕ ARTE ILLUMINA NEOS
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ LED 8W 720Lm 4000Κ 600X65mm IP44 ΜΠΡΟΝΖΕ ARTE ILLUMINA NEOS
38,80€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227363504
Περιγραφή
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ LED 8W 720Lm 4000Κ 600X65mm IP44 ΜΠΡΟΝΖΕ ARTE ILLUMINA NEOS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | NEOS |
| Χρώμα Προϊόντος | Brass/Μπρονζέ |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000Κ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.300 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 8W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 90Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 50mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 720Lm |
| Μήκος | 600mm |
| Πλάτος | 80mm |
| Watt/ Chip | 1Watt/Chip |
| Μέγεθος Chip | 11*34 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.70 |
| Ύψος | 65mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Lumen/ Chip | 115Lm/Chip |
| Μάρκα Chip | Zhongshun |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.310 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >50 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Eaglerise |
| Σύνολο Chip | 42pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Color box |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό/Aluminium-Plastic |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0-5Sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class II |