ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΟΒΑΛ LED 15W 1500Lm 3CCT(3000-4000-6000K) 600X102mm IP44 ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA PALΜ
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΟΒΑΛ LED 15W 1500Lm 3CCT(3000-4000-6000K) 600X102mm IP44 ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA PALΜ
37,40€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227363429
Περιγραφή
ΑΠΛΙΚΑ ΜΠΑΝΙΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΟΒΑΛ LED 15W 1500Lm 3CCT(3000-4000-6000K) 600X102mm IP44 ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA PALΜ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | PALΜ |
| Χρώμα Προϊόντος | Νίκελ/Chrome |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3CCT(3000-4000-6000K) |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.470 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 15W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 100Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 98mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1500Lm |
| Μήκος | 600mm |
| Πλάτος | 116mm |
| Watt/ Chip | 0.6Watt/Chip |
| Μέγεθος Chip | 11*34 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.60 |
| Ύψος | 102mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Lumen/ Chip | 73Lm/Chip |
| Μάρκα Chip | MTC |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.470 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >50 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Eaglerise |
| Σύνολο Chip | 154pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Color box |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Ατσάλι-Πλαστικό/Steel-Plastic |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0-5Sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class II |