ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ LED 10W 950Lm 4000K 605X54X65 IP44 ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA IRON
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ LED 10W 950Lm 4000K 605X54X65 IP44 ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA IRON
34,60€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227063176
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ LED 10W 950Lm 4000K 605X54X65 IP44 ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA IRON
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | IRON |
| Χρώμα Προϊόντος | Νίκελ/Nickel |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 10W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 90Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 80mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 950Lm |
| Μήκος | 605mm |
| Πλάτος | 54mm |
| Watt/ Chip | 6Watt/Chip |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.55 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 65mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Lumen/ Chip | 15Lm/ Chip |
| Μάρκα Chip | Hongli |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.568 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Kegu |
| Σύνολο Chip | 60pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | White Box With Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό/Aluminium-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000,00 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5Sec |
| Γωνία Δέσμης | 134° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK03 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class II |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |