ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ LED 14W 1260Lm 3CCT(3000-4000-6000K) 600X150mm IP44 ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA LANO
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ LED 14W 1260Lm 3CCT(3000-4000-6000K) 600X150mm IP44 ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA LANO
69,80€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227360657
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟ-ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ LED 14W 1260Lm 3CCT(3000-4000-6000K) 600X150mm IP44 ΑΣΗΜΙ ARTE ILLUMINA LANO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | LANO |
| Χρώμα Προϊόντος | Νίκελ/Chrome |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3CCT(3000-4000-6000K) |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.549 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 14W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 90Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1000mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1260Lm |
| Μήκος | 600mm |
| Πλάτος | 320mm |
| Watt/ Chip | 0.2Watt/Chip |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.70 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 150mm |
| Lumen/ Chip | 28-30Lm/Chip |
| Μάρκα Chip | Lepusifang |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,865 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Σύνολο Chip | 200pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +40°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Ανοξείδωτο Ατσάλι-Μέταλλο-Πλαστικο-ANS/Stainless Steel-Metal-Aluminium -PC-ANS |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5Sec |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class II |