ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ LED 16W 1350Lm 4000K 604X60X75 IP44 ΑΣΗΜΙ ΜΑΤ ARTE ILLUMINA IRON
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ LED 16W 1350Lm 4000K 604X60X75 IP44 ΑΣΗΜΙ ΜΑΤ ARTE ILLUMINA IRON
31,20€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227063213
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟΥ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΠΛΑΣΤΙΚΟ LED 16W 1350Lm 4000K 604X60X75 IP44 ΑΣΗΜΙ ΜΑΤ ARTE ILLUMINA IRON
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | IRON |
| Χρώμα Προϊόντος | Νίκελ/Nickel |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.600 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 16W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 70Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 127mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1350Lm |
| Μήκος | 604mm |
| Πλάτος | 75mm |
| Watt/ Chip | 0.5Watt/Chip |
| Μέγεθος Chip | 11*34 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Ύψος | 60mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Lumen/ Chip | 70Lm/Chip |
| Μάρκα Chip | BORE |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.700 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >85 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/12 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Self-made |
| Σύνολο Chip | 56pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | White Box With Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο+Πλαστικό/Aluminium+Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 20000 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,5Sec |
| Γωνία Δέσμης | 150° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class II |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |