ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΤΕΓΑΝΟ ΓΙΑ LED TUBE 2x0.60m
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΤΕΓΑΝΟ ΓΙΑ LED TUBE 2x0.60m
11,12€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-56063
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΤΕΓΑΝΟ ΓΙΑ LED TUBE 2x0.60m
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι /Grey |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 80-270V |
| Τύπος Λαμπτήρα | T8 Led Tube |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.720 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 2x9W led |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Μήκος | 670mm |
| Πλάτος | 104mm |
| Κλάση Μόνωσης | Class II |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 74mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.950 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/6 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Brown Box with Color Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πoλυκαρβονικό/Pοlycarbonate |
| Ντουί Λαμπτήρα | G13 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Τροφορδοσια και από τις 2 πλευρες/2 Way connection |
| Γωνία Δέσμης | 180° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK08 |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2-5mtr |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |