ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED 55W COB 6500K Φ230 ΛΕΥΚΟ PLUS
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED 55W COB 6500K Φ230 ΛΕΥΚΟ PLUS
49,49€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-68205
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED 55W COB 6500K Φ230 ΛΕΥΚΟ PLUS
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου | 108V DC |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 85-265V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.690 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 55W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 90lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1500mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 4950lm |
| Watt/ Chip | 55W/Chip |
| Κλάση Μόνωσης | Class I |
| Μέγεθος Chip | 1428 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.90 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/Wire |
| Ύψος | 113mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Lumen/ Chip | 110lm/Chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.410 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | 230mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Lifud |
| Σύνολο Chip | 1pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Διάσταση Εγκοπής | 200mm |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Πλαστικό/Aluminium-Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | COB1428 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 10000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0.5 sec |
| Γωνία Δέσμης | 50° |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK03 |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Ύψος Τοποθέτησης | 4-6mtr |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |