ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED SLIM 200Χ200 16W 3000K 240V ΛΕΥΚΟ
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED SLIM 200Χ200 16W 3000K 240V ΛΕΥΚΟ
2,15€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-75001
Περιγραφή
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED SLIM 200Χ200 16W 3000K 240V ΛΕΥΚΟ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Τάση Εξόδου (V) | 40-65V DC |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 85-265V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 16W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 300mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1120lm |
| Μήκος | 200mm |
| Πλάτος | 200mm |
| Watt/ Chip | 0,2W/Chip |
| Μέγεθος Chip | 1030 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0,50 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/ Wire |
| Ύψος | 25mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/ Yes |
| Lumen/ Chip | 14lm/Chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,290kg |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20 |
| Σύνολο Chip | 80pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +65°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Color Box |
| Διάσταση Εγκοπής | 185x185mm |
| Ενεργειακή Κλάση | A+ |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Ρύθμιση Έντασης | Όχι/ No |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,5 sec |
| Υλικό Προϊόντος | Αλουμίνιο/ Aluminium |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2mtr |
| Lumen/ Watt | 70lm/Watt |
| Κλάση | Class II |