ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ 16A 100-240V 24h 150h ΕΦΕΔΡΕΙΑ
ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ 16A 100-240V 24h 150h ΕΦΕΔΡΕΙΑ
21,59€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-35012
Περιγραφή
ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ 16A 100-240V 24h 150h ΕΦΕΔΡΕΙΑ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,238 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3680W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Μήκος | 112mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 83,5mm |
| Ύψος | 51,5mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,25 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Χρόνος Ρύθμισης | 24ωρος ανά 30'/24h, min. setting time: 30' |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +50°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-ABS/ Plastic-ABS |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ώρες Εφεδρείας | 150h |
| Ικανότητα Μεταγωγής | Χειροκίνητος Διακόπτης/Manual Switch |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |