ΨΥΓΕΙΟ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΩΝ ΜΑΥΡΟ 49 ΛΙΤΡΑ 44,5x47x50
ΨΥΓΕΙΟ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΩΝ ΜΑΥΡΟ 49 ΛΙΤΡΑ 44,5x47x50
189,00€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 300-13010
Περιγραφή
ΨΥΓΕΙΟ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΩΝ ΜΑΥΡΟ 49 ΛΙΤΡΑ 44,5x47x50
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο / Black |
| Καθαρή Συνολική Χωρητικότητα (lt) | 49 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240 |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 13 |
| Ισχύς Εισόδου (W) | 120W |
| Μήκος | 47 |
| Πλάτος | 44.5 |
| Ετήσια Κατανάλωση Ενέργειας (kWh) | 436 |
| Οθόνη Ενδείξεων | Χειροκίνητη/Manual |
| Τύπος Σύνδεσης | VDE |
| Ύψος | 50 |
| Ζώνη Κλίματος | N-ST |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 15 |
| Τύπος Ψύξης | Static |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Επίπεδο Θορύβου | 39dB |
| Λειτουργία Απόψυξης | Χειροκίνητη/Manual |
| Ροδάκια για Εύκολη Μετακίνηση | Ναι / Yes |
| Τύπος Φωτισμού | LED |
| Δυνατότητα Αλλαγής Φοράς Πόρτας | Ναι / Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 χρόνια για τη συσκευή και 10 χρόνια στον συμπιεστή / 5 years for the device and 10 years on the compressor |
| Αριθμός Ραφιών (συντήρηση) | 2 (Συρόμενη σχάρα / Sliding wire shelf) |
| Ψυκτικό Υγρό | R600a 21g |