WiFi ΕΞΥΠΝΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ DIMMER
WiFi ΕΞΥΠΝΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ DIMMER
49,77€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 170-00103
Περιγραφή
WiFi ΕΞΥΠΝΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ DIMMER
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 110V-240V |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 400w/ πλήκτρο |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 2A |
| Μήκος | 86 |
| Πλάτος | 36 |
| Ύψος | 86 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 139 |
| Συσκευασία | Brown box |
| Πιστοποιητικά | IEEE802.11 b/g/n |
| Ένδειξη CE | ΝΑΙ |
| Ασύρματη συχνότητα | 2,4 GHz |
| Υλικό Προϊόντος | Glass +plastic |
| Σύνδεση WI -FI | WI FI |