ΟΥΠΑ Νο 12 ΜΠΛΕ
ΟΥΠΑ Νο 12 ΜΠΛΕ
1,23€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-11304
Περιγραφή
ΟΥΠΑ Νο 12 ΜΠΛΕ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Κωδικος Προμηθευτη | EN-12 |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπλε/Blue |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,003 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ύψος | 48.3mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,072 |
| Διάμετρος | 7mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 25(Nylon bag)/1000 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +90°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |