ΕΝΩΤΙΚΟ ΓΙΑ SMD 8mm
ΕΝΩΤΙΚΟ ΓΙΑ SMD 8mm
0,60€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-73911
Περιγραφή
ΕΝΩΤΙΚΟ ΓΙΑ SMD 8mm
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 0-24V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.001 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 3000mA |
| Μήκος | 18mm |
| Πλάτος | 11mm |
| Ύψος | 5mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.001 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10/500 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Πλαστικό/Copper-Plastic |