ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΚΙ 50mm
ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΚΙ 50mm
13,03€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-11203
Περιγραφή
ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΚΙ 50mm
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Αριθμός Θέσεων | 8 |
| Κωδικος Προμηθευτη | 8*1 50MM |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/Grey |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,333 |
| Μήκος | 250mm |
| Πλάτος | 40mm |
| Ύψος | 33mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,333 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Συσκευασία | Paper Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυαμίδιο/Polyamide |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |