ΚΛΙΠ ΓΙΑ NEON LIGHT 12-24V
ΚΛΙΠ ΓΙΑ NEON LIGHT 12-24V
0,65€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-73953
Περιγραφή
ΚΛΙΠ ΓΙΑ NEON LIGHT 12-24V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.010 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Μήκος | 50mm |
| Πλάτος | 6mm |
| Ύψος | 10mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.010 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10/500 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +45°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο/Aluminium |