DMX AMPLIFIER 1CH*4CH 12-36VDC DMA
DMX AMPLIFIER 1CH*4CH 12-36VDC DMA
136,94€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-71521
Περιγραφή
DMX AMPLIFIER 1CH*4CH 12-36VDC DMA
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Μέγιστη ισχυς εισόδου DC | DC12-36V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12-36V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.679 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 257mm |
| Πλάτος | 108mm |
| Ύψος | 40mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.679 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C+55 O°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαίσιο Αλουμινίου-FPC/Aluminum-FPC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |