NTOYI ΑΝΤΑΠΤΟΡ ΑΠΟ Ε14 ΣΕ G9
NTOYI ΑΝΤΑΠΤΟΡ ΑΠΟ Ε14 ΣΕ G9
1,40€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-23053
Περιγραφή
NTOYI ΑΝΤΑΠΤΟΡ ΑΠΟ Ε14 ΣΕ G9
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.022 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ύψος | 50mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.022 |
| Διάμετρος | 23mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 12/600 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +125°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Ντουί Λαμπτήρα | G9 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |