NTOYI ΑΝΤΑΠΤΟΡ ΑΠΟ Ε14 ΣΕ GU10
NTOYI ΑΝΤΑΠΤΟΡ ΑΠΟ Ε14 ΣΕ GU10
1,12€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-23052
Περιγραφή
NTOYI ΑΝΤΑΠΤΟΡ ΑΠΟ Ε14 ΣΕ GU10
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.028 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ύψος | 53mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.028 |
| Διάμετρος | 34mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 12/360 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +125°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Ντουί Λαμπτήρα | GU10 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |