NTOYI ΠΟΡΣΕΛΑΝΗΣ ΓΙΑ ΣΠΟΤ E27
NTOYI ΠΟΡΣΕΛΑΝΗΣ ΓΙΑ ΣΠΟΤ E27
0,35€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-23002
Περιγραφή
NTOYI ΠΟΡΣΕΛΑΝΗΣ ΓΙΑ ΣΠΟΤ E27
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.060 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ύψος | 45mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.060 |
| Διάμετρος | 41mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 20/200 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Συσκευασία | PVC Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πορσελάνη/Porcelain |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |