NTOYI ΡΟΔΕΛΑΣ ΒΑΚΕΛΙΤΗΣ ΜΑΥΡΟ E14
NTOYI ΡΟΔΕΛΑΣ ΒΑΚΕΛΙΤΗΣ ΜΑΥΡΟ E14
0,69€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-23010
Περιγραφή
NTOYI ΡΟΔΕΛΑΣ ΒΑΚΕΛΙΤΗΣ ΜΑΥΡΟ E14
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,03 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ύψος | 55mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.030 |
| Διάμετρος | 4.5mm (ring) |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 30/300 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Βακελίτης/Bakelite |
| Ντουί Λαμπτήρα | E14 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |