SPI RF CONTROLLER (PIXEL) ''SC-L'' 2 ΕΞΟΔΟΙ 5-24VDC
SPI RF CONTROLLER (PIXEL) ''SC-L'' 2 ΕΞΟΔΟΙ 5-24VDC
18,42€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-71432
Περιγραφή
SPI RF CONTROLLER (PIXEL) ''SC-L'' 2 ΕΞΟΔΟΙ 5-24VDC
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Μέγιστη ισχυς εισόδου DC | SPI |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 5-24V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.098 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Μήκος | 170mm |
| Πλάτος | 50mm |
| Ύψος | 23mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.122 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/130 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαίσιο Πολυκαρβονικού-FPC/PC-FPC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 Χρόνια/5 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |