ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΨΗΦΙΑΚΟΣ 50W 83CM ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΨΗΦΙΑΚΟΣ 50W 83CM ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ
37,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227426780
Περιγραφή
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΨΗΦΙΑΚΟΣ 50W 83CM ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2.16kg |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 50W |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι/ Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/ Yes |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | Όχι / No |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 3 |
| Τύπος Σύνδεσης | VDE plug |
| Ύψος | 826mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 2.63kg |
| Στροφές | 2030 RPM |
| Διάμετρος | Base diameter Φ22 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 52.19dB |
| Συσκευασία | Colorbox |
| Ενεργειακή Κλάση | II |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PP Πλαστικό / PP plastic |
| Πιστοποιητικά | CB/CE(LVD),EMC,ERP,ROHS,REACH,GS |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | PP Πλαστικό / PP plastic |
| Γενικές Πληροφορίες | Κυλινδρικός σχεδιασμός, δυνατός αέρας, χαμηλός θόρυβος /Cylindrical design, heavy wind, low noise |
| Τύπος Βάσης | Στρογγυλή/ Round |
| Περιστρεφόμενος | 70° |
| Ρυθμιζόμενη Γωνία Αέρα | Όχι / No |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 |
| Αθόρυβη Λειτουργία | Yes |
| Μήκος Καλωδίου | 1.5m |