ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗΣ ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ Φ66 115W DC ΜΟΤΕΡ
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗΣ ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ Φ66 115W DC ΜΟΤΕΡ
179,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227438981
Περιγραφή
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗΣ ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ ΚΟΝΤΡΟΛ Φ66 115W DC ΜΟΤΕΡ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο / Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 14,27 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 115W |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1,1 |
| Ταχύτητες | 7 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι / Yes |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι / Yes |
| Πλάτος | 64 |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | 1520-1880mm |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 9h |
| Τύπος Σύνδεσης | Φις/ Plug |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 16 |
| Στροφές | max 1455 |
| Διάμετρος | 71cm πλεγμα/grill |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 73dB |
| Συσκευασία | Brownbox with drawing |
| Ενεργειακή Κλάση | I |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό και Πλαστικό / Metallic and Plastic |
| Πιστοποιητικά | CE |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | Μεταλλικό / Metallic |
| Αριθμός Φτερωτών | 2 |
| Γενικές Πληροφορίες | Η λειτουργία περιστροφής είναι διαθέσιμη από το τηλεχειριστήριο/ Rotation function is available from the remote control |
| Τύπος Βάσης | Σταυρωτή / Cross |
| Τύπος Πλέγματος | Ακτινωτό/ Radial |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι / Yes |
| Περιστρεφόμενος | 240° |
| Ρυθμιζόμενη Γωνία Αέρα | 25° |
| Κάλυψη Χώρου | 35 |
| Ροή Αέρα | 468m3/h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 χρόνια / 2 Years |
| Μήκος Καλωδίου | 1.8m |