ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗΣ ΜΑΥΡΟΣ Φ76 190W ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗΣ
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗΣ ΜΑΥΡΟΣ Φ76 190W ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗΣ
168,90€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227150197
Περιγραφή
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΣ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗΣ ΜΑΥΡΟΣ Φ76 190W ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗΣ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 18 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 190 |
| Ταχύτητες | 3 |
| Πλάτος | 65 |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | 1570 mm -1870 mm |
| Ύψος | 1870mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 20 |
| Στροφές | 1350 rpm |
| Διάμετρος | Φ81 πλέγμα/grill |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 75dB |
| Συσκευασία | Brownbox with drawing |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Μεταλλικό / Metallic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Υλικό Κατασκευής Φτερωτών | Μεταλλικό/ Metallic |
| Αριθμός Φτερωτών | 2 |
| Γενικές Πληροφορίες | Με διακόπτη περιστροφής / With Oscillation button |
| Τύπος Βάσης | Συμπαγής σταυρωτή βάση 7 kg/ Compact Cross-Shaped base 7kg |
| Τύπος Πλέγματος | Ακτινωτό/ Radial |
| Περιστρεφόμενος | Ναι/ Yes 90° |
| Ρυθμιζόμενη Γωνία Αέρα | Ναι/ Yes 60° |
| Κάλυψη Χώρου | 35m |
| Ροή Αέρα | 290m3/h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Γείωση Αντικειμένου | Yes |