ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ ΑΓΓΛΙΑΣ 13Α ΛΕΥΚΟΣ, ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ ΑΓΓΛΙΑΣ 13Α ΛΕΥΚΟΣ, ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
1,65€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-09103
Περιγραφή
ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ ΑΓΓΛΙΑΣ 13Α ΛΕΥΚΟΣ, ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Αριθμός Σούκο | 1 |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2860W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 13A |
| Μήκος | 50mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 62mm |
| Ύψος | 50mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,044 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/200 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | Ασφάλεια: 13A BS1362/Fuse: 13A BS1362 |