ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 2 ΘΕΣΕΩΝ UK ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ 3m 3X1,25mm ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 2 ΘΕΣΕΩΝ UK ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ 3m 3X1,25mm ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
11,17€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-62350
Περιγραφή
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 2 ΘΕΣΕΩΝ UK ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ 3m 3X1,25mm ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/White |
| Αριθμός Σούκο | 2 Θέσεων UK/2 Holes UK |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-F |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3120W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 13A |
| Μήκος | 275mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/Yes |
| Μέτρηση Ενέργειας σε Joules | 530 Joules |
| Πλάτος | 100mm |
| Προστασία Από Υπέρταση | Ναι/Yes |
| Ύψος | 50mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,477 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/40 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +50°C |
| Συσκευασία | Color Βox with Window |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο/PP |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | BS1363-2 standards, Τύπος ρευματολήπτη/Plug type BS1363 13A |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1.25mm |
| Μήκος Καλωδίου | 3mtr |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |