ΑΝΤΙΚΕΡΑΥΝΙΚΟ ΤΡΙΦΑΣΙΚΟ Τ2 20kA-40kA 385V 4P
ΑΝΤΙΚΕΡΑΥΝΙΚΟ ΤΡΙΦΑΣΙΚΟ Τ2 20kA-40kA 385V 4P
50,30€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 500-22204
Περιγραφή
ΑΝΤΙΚΕΡΑΥΝΙΚΟ ΤΡΙΦΑΣΙΚΟ Τ2 20kA-40kA 385V 4P
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Χρώμα Προϊόντος | Ανοιχτό Γκρι/Light Grey |
| Γέφυρα Χαλκού mm (Gacia) | 16 |
| Πόλοι (Gacia) | 4P |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 230/440V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.484 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 125A |
| Μήκος | 90mm |
| Πλάτος | 72mm |
| Προστασία Από Υπέρταση | Ναι/Yes |
| Ύψος | 62mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.510 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/40 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Συσκευασία | Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πιστοποίηση Προιόντος (Gacia) | EN61643-11 |
| Τύπος σύνδεσης Τερματικού (Gacia) | Καλώδιο/Wire |
| Ένδειξη Λάθους (Gacia) | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Διατομή Καλωδίου | 4-25mm |