ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΓΥΑΛΙ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ LED 10W 1200Lm 3000K 340X120X300mm ΜΕΛΙ ARTE ILLUMINA DISC
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΓΥΑΛΙ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ LED 10W 1200Lm 3000K 340X120X300mm ΜΕΛΙ ARTE ILLUMINA DISC
85,10€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227418877
Περιγραφή
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ-ΓΥΑΛΙ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ LED 10W 1200Lm 3000K 340X120X300mm ΜΕΛΙ ARTE ILLUMINA DISC
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | DISC |
| Χρώμα Προϊόντος | Μελί/Amber |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.700 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 10W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 120Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 250mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1200Lm |
| Μήκος | 300mm |
| Πλάτος | 120mm |
| Watt/ Chip | 14Watt/Chip |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 340mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Lumen/ Chip | 8.57Lm/ Chip |
| Μάρκα Chip | Gmima |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1.000 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 20000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1,00 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Kegu |
| Σύνολο Chip | 140pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C-+60°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο-Γυαλί/Aluminium-Glass |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 10000,00 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0-5Sec |
| Γωνία Δέσμης | 180° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class II |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/No |