ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΤΣΙΜΕΝΤΟ LED 5W 450Lm 3000K 270X130X140mm ΓΚΡΙ ARTE ILLUMINA CALCO
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΤΣΙΜΕΝΤΟ LED 5W 450Lm 3000K 270X130X140mm ΓΚΡΙ ARTE ILLUMINA CALCO
69,20€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 5207227425547
Περιγραφή
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΤΣΙΜΕΝΤΟ LED 5W 450Lm 3000K 270X130X140mm ΓΚΡΙ ARTE ILLUMINA CALCO
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Όνομα μοντέλου | CALCO |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/Grey |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.800 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 5W |
| Απόδοση σε Lumen/ Watt | 90Lm/Watt |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 250mA |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 450Lm |
| Watt/ Chip | 5Watt/Chip |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0.50 |
| Ύψος | 140mm |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/Yes |
| Lumen/ Chip | 26Lm/Chip |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 2800 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Διάμετρος | Φ270mm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Kegu |
| Σύνολο Chip | 1pcs |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C- +60°C |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Carton Box With Sticker |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | τσιμέντο/concrete |
| Τύπος Led | COB |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 12500 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0-5Sec |
| Γωνία Δέσμης | 60° |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Κλάση | Class I |