ΑΣΥΡΜΑΤΟ CONTROLLER RF Wifi & Bluetooth PIXEL DC5-24V, 2CH (Max. 2048 PIXEL)
ΑΣΥΡΜΑΤΟ CONTROLLER RF Wifi & Bluetooth PIXEL DC5-24V, 2CH (Max. 2048 PIXEL)
16,53€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-71430
Περιγραφή
ΑΣΥΡΜΑΤΟ CONTROLLER RF Wifi & Bluetooth PIXEL DC5-24V, 2CH (Max. 2048 PIXEL)
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Μέγιστη ισχυς εισόδου DC | DC5-24V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 5-24V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.035 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 24W-48W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 12V-12A/ 24V-6A |
| Μήκος | 50mm |
| Πλάτος | 35mm |
| Ύψος | 19mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.040 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/200 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-FPC/Plastic-FPC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 1 Χρόνο/1 Year |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |