ΑΣΥΡΜΑΤΟ DIMMER LED ΜΟΝΟΧΡΩΜΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ 12V DC 96W /24V DC 192W
ΑΣΥΡΜΑΤΟ DIMMER LED ΜΟΝΟΧΡΩΜΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ 12V DC 96W /24V DC 192W
10,89€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-71400
Περιγραφή
ΑΣΥΡΜΑΤΟ DIMMER LED ΜΟΝΟΧΡΩΜΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ 12V DC 96W /24V DC 192W
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Μέγιστη ισχυς εισόδου DC | 12-24V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12-24V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.790 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 2.400-2.480GHz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 96-192W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 8000mA |
| Μήκος | 89mm |
| Πλάτος | 59mm |
| Ύψος | 35mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.820 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-FPC/Plastic-FPC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | (Output Watt): 12V/96W, 24V/192W |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PLUS |