ΑΣΥΡΜΑΤΟ RF CONTROLLER DIMMER 12A DC 12V/144W 24V/288W
ΑΣΥΡΜΑΤΟ RF CONTROLLER DIMMER 12A DC 12V/144W 24V/288W
15,74€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-71402
Περιγραφή
ΑΣΥΡΜΑΤΟ RF CONTROLLER DIMMER 12A DC 12V/144W 24V/288W
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Μέγιστη ισχυς εισόδου DC | DC12/24V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12-24V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.035 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 2.400-2.480GHz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 144W-288W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 12000mA |
| Μήκος | 41mm |
| Πλάτος | 27mm |
| Ύψος | 19mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.045 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/200 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C+55 O°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό-FPC/Plastic-FPC |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | (Output Watt): 12V/144W, 24V/288W |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |