ΑΣΥΡΜΑΤΟ RF CONTROLLER RGBCCT 20A DC12V-48V
ΑΣΥΡΜΑΤΟ RF CONTROLLER RGBCCT 20A DC12V-48V
31,32€
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο
- Κωδικός: 145-71423
Περιγραφή
ΑΣΥΡΜΑΤΟ RF CONTROLLER RGBCCT 20A DC12V-48V
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12-48V |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.084 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 2.400-2.480GHz |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 240-960W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 12000mA |
| Μήκος | 120mm |
| Πλάτος | 27mm |
| Ύψος | 51mm |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0.090 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/200 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10~40°C |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Πληροφορίες Προιόντων | (Output Watt): 12V/240W, 48V/960W |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |